简体中文 (Simplified Chinese) Polski (Polish) English

HSK

Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK)

Egzamin Chińskiej Republiki Ludowej badania standardowych norm chińskiej biegłości języka dla studentów zagranicznych.

Egzamin HSK jest głównie stosowany w uproszczonym chińskim. Dzęki doskonałym wynikom student  możne wygrać stypendium na krótkoterminowe kursy języka w Chinach.

Najważniejsze jest łączenie w mowie i piśmie segmentów gramatycznych  na wszystkich poziomach (nie tylko zaawansowanch), reforma systemu rankingowego i korzystania z nowych standardów . Nowy system rankingowy zmniejszny został do trzech form : test podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany . Każdy poziom składa się z dwóch podpoziomów: "do przyjęcia" i "z wyróżnieniem".

TEST znajomości języka chińskiego (Tajwan)

Test sprawności-Huayu (SC-TOP)

Test został ustanowiony w listopadzie 2005 r. pod kierownictwem Ministerstwa Edukacji ROC Pierwotnie "Chinese Language Testing Center", przemianowany w styczniu 2007 r. Komisja ma na celu rozwijanie i propagowanie skutecznego systemu oceny, głównie test sprawności-Huayu (TOP), dla studentów na całym świecie w celu oceny ich znajomości języka chińskiego.

Świadectwo ukończenia kursu HAOPENGYOU SZKOŁA JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Świadectwo otrzymają uczniowie którzy ukończyli każdy poziom realizacji w naszej szkole, student może otrzymać zaświadczenie wydane przez naszą szkołę. Świadectwo pokazuje, jak wiele chińskich znaków, zwrotów i gramatyki uczniowie nauczyli się w naszej szkole.

POZIOM Ilość znaków godziy nauki (45 minut )
Podstawowy     A1 150- 300 60
Podstawowy     A2 300-600 120
Średni             B1 600-800 180
Średni             B2 800-1200 300
Zaawansowany C1 1200-2400 420
Zaawansowany C2 2400-5000 540

Stypendium w Chinach i na Tajwanie

Nasza szkoła zapewnia studentom informacje o rządowych stypendiach.

Stypendium do Chin lub Tajwanu, możliwości : 3 lat, 9 miesięcy lub 6 miesięcy.

Nasza szkoła również pomaga uczniom przygotować swoje umiejętności językowe przed ich wyjazdem do Chin lub na Tajwan. Pomaga studentom znaleźć najbardziej odpowiedni kurs językowy w głównych miastach Chin, takich jak Pekin i Szanghaj.

Każdego lata nasza szkoła organizuje 4 tygodnie do 6 tygodni kursu języka chińskiego w Chinach lub na Tajwanie.